Revoluční novinka -

"Zdravé deodoranty LAVILIN" od izraelského výrobce HLAVIN Industries Ltd.

 

Tyto deodoranty jsou jediné svého druhu a nemají ve světě alternativu:

* Jedna malá kapička deodorantu Vás zbaví zápachu potu na 7 dní! - tvz. "Revoluce jedné jediné aplikace!" - přitom můžeme sportovat, těžce pracovat, potit se, plavat, mýt se - nic z toho neruší několikadenní účinek zdravého deodorantu, náš pot je bez zápachu.
 
* Jsou na přírodní bylinné bázi - bez aluminia, bez alkoholu, bez parabenů, bez chemických přísad, vhodné i pro alergiky. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

* Neucpávají póry, nezasahují do přirozených funkcí našeho organismu - "nechávají tělo konat svou řádnou práci" - dovolují dál tělu vylučovat toxiny a nečistoty, dovolují dál našemu tělu zdravě žít! Deodoranty jsou na jedinečném principu B.B.E. = BIO BALANCE ENVIRONMENT (zachovávají biologickou rovnováhu prostředí organismu).

* Deodoranty fungují na povrchu - pracují na principu "uspávání špatných bakterií" žijících na povrchu pokožky, které se živí buňkami vody spolu se solemi a mastnými kyselinami z potu. Samotný pot nemá zápach, teprve existence bakterií způsobují rozklad těchto mastných kyselin a tím způsobují zápach. Lavilin deodoranty na přírodní bylinné bázi deaktivují na několik dní tyto bakterie, bakterie tedy nic nerozkládají a my se sice můžeme normálně potit (nutná základní funkce organismu), ale zcela bez zápachu!

* Jsou DLOUHODOBĚ ÚČINNÉ = vysoce efektivní při minimálním množství, úsporné, ekonomicky vemi výhodné

Představujeme LAVILIN zdravé deodoranty a to jednak DO PODPAŽÍ a jednak NA CHODIDLA (bakterie v podpaží jsou rozdílné od bakterií na chodidlech, proto musí být i přípravky odlišné)

1) LAVILIN deodorant DO PODPAŽÍ má 3 formy:
* Deodorant-krém do podpaží - jedna aplikace funguje na 7 dní
* Deodorant Roll-on 72H - jedna aplikace funguje na 72hodin (3 dny)

* Deodorant Stick 72H - jedna aplikace funguje na 72hodin (3 dny)

2) LAVILIN deodorant NA CHODIDLA má 1 formu:
* Deodorant-krém na chodidla - jedna aplikace funguje na 7 dní

Vyvinuto a vyrobeno společností:

Hlavin Industries Ltd. International, IZRAEL

Velkoobchod - Tel: +420 777 773 723

Uvítáme nové obchodní partnery v ČR